Submit Property
Your search results

SHITET TRUALL(PLLAC) NE STRUGE , 300 METRA LARG QENDRES , ME LEJE NDERTIMI ME KOMUNALI TE PAGUARA DHE BAZA E NDERTIMIT E FILLUAR CMIMI 125.000 EURO EKZISTON MUNDESIA PER PAZAR OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on February 21, 2019
| Blog
| 0

SHITET TRUALL(PLLAC) NE STRUGE , 300 METRA LARG QENDRES ,
ME LEJE NDERTIMI
ME KOMUNALI TE PAGUARA
DHE BAZA E NDERTIMIT E FILLUAR
CMIMI 125.000 EURO 
EKZISTON MUNDESIA PER PAZAR
OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE
070-232-436 DHE 070-984-931