Submit Property
Your search results

SHITET SHTEPI NE TIRANE,NE AFERSI TE QENDRES,ME SIPERFAQE 600 M2,OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHITJE BLERJE -IMMOBILIEN-REAL ESTATE,,EUGEN2011,,

Posted by nade on July 10, 2015
| Blog
| 0

0038970232436 DHE 0038970984931                                               SHITET SHTEPI NE TIRANE,NE AFERSI TE QENDRES,ME SIPERFAQE 600 M2,ME CMIM TE VOLITSHEM OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHITJE BLERJE -,,EUGEN 2011,,                                  IMMOBILIEN-REAL ESTATE ,,EUGEN 2011,,STRUGE.                                  PER INFORMATA ME TE HOLLESISHME JU MIREPRESIM NE ZYRAT TONA NE SHESHIN ,,NENE TEREZA,,OSE NA KONTAKTONI TEL:00389232436 DHE 0038970984931 11125779_10207448643123048_1306443464_n (1) 11125779_10207448643123048_1306443464_n 11694414_10207448643243051_1020549823_n (1) 11694414_10207448643243051_1020549823_n 11713434_10207448643403055_757746039_n 11713493_10207448643443056_1182638560_n 11714296_10207448643083047_2091226048_n 11719939_10207448643563059_386604310_n 11739749_10207448643363054_307019408_n

Share and Enjoy !

0Shares
0 0