Submit Property
Your search results

SHITET SHTEPI NE STRUGE NE AFERSI TE TREGUT TE QYTETIT ,PERBALL MARKETIT TINEX, OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHITJE-BLERJE ,,EUGEN 2011,,

Posted by nade on August 24, 2015
| Blog
| 0

0038970-232-436   DHE 0038970-984-931                                             AGJENSIONI PER SHITJE – BLERJE ,,EUGEN 2011,,                          IMMOBILIEN-REAL ESTATE ,,EUGEN 2011,,

JU OFRON SHTEPI TE RE NE AFERSI TE TREGUT ,NE RRUGE KRYESORE ,PERBALL MARKETIT ,,TINEX,, TE TREGU I GJELBERT,ME SIPERFAQE PREJ 353 M2.

PER INFORMATA ME TE HOLLESISHME JU MIREPRESIM NE ZYRAT TONA PRANE SHESHIT NENE TEREZA NE STRUGE