Submit Property
Your search results

SHITET SHTEPI NE STRUGE , ME SIPERFAQE 400 M2,SHTEPIA ESHTE ME TRE PJES , SIC DUKET NE FOTO,MUND TE PERDORET PER BIZNES SEPSE KA NJE LOKACION SHUM TE VOLITSHEM , CMIMI 320.000 EURO , OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on October 5, 2019
| Blog
| 0

SHITET SHTEPI NE STRUGE , ME SIPERFAQE 400 M2, CMIMI 320.000 EURO , OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE