Submit Property
Your search results

SHITET SHTEPI NE STRUGE 20 METRA LARG DRINIT,ME NJE CMIM SHUM TE VOLITSHEM ,ORFOHET NGA AGJENSIONI PER SHITJE BLERJE-IMMOBILIEN-REAL ESTATE,,EUGEN 2011,,

Posted by nade on July 2, 2015
| Blog
| 0

0038970232436 DHE 0038970984931                                          AGJENSIONI PER SHITJE-BLERJE IMMOBILIEN–                                RELA ESTATE ,,EUGEN 2011,,STRUGE JU OFRON                               SHTEPI NE QENDER TE STRUGES PAS KORZOS, 20 METRA NE LARGESI NGA DRINI I ZI                                                                                         PER INFORMATA ME TE HOLLESISHME JU MUND TE DREJTOHENI NE ZYRAT TONA PRANE SHESHIT,,NENE TEREZA,,OSE MUND TE PARAQITENI NE NUMRAT E TEL:0038970232436 DHE 0038970984931IMG_1987 IMG_1988 IMG_1989 IMG_1990 IMG_1991 IMG_1992 IMG_1993 IMG_1994 IMG_1995