Submit Property
Your search results

SHITET SHTEPI E RE NE STRUGE,200 M2 LARG PLAZHES ,OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHITJE – BLERJE ,,EUGEN 2011,,

Posted by nade on August 21, 2015
| Blog
| 0

0038970-232-436     DHE 0038970984931

,,EUGEN 2011,,IMMOBILIEN-REAL ESTATE  OFRON PER JU

SHTEPI TE RE NE STRUGE 200 METRA LARG LIQENIT PER CDO INFORMAT SHTESE JU MIREPRESIM NE ZYRAT TONA

SHESHI NENE TEREZA   STRUGE

KONTAKT TEL :070-232-436 DHE 070-984-931