Submit Property
Your search results

SHITET SHTEPI 300 METRA NE AFERSI TE APOLLONISE,,NE STRUGE ME CMIM PREJ 100.000 EURO,OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on July 18, 2015
| 0

0038970232436 DHE 0038970984931                                                     AGJENSIONI PER SHITJE-BLERJE ,,EUGEN 2011,,                                 IMMOBILIEN-REAL ESTATE ,,EUGEN 2011,,                                                JU OFRON : SHTEPI 300 METRA NE AFERSI TE APOLLONISE NE STRUGE ,ME SIPERFAQE 376 M2,ME BAZE SHTEPIE 105 M2,DHE SIPERFAQE OBORRI 271 M2.ME CMIM PREJ 100.000 EURO .          PER INFROMATA ME TE HOLLESISHME JU MIREPRESIM NE ZYRAT TONA NE STRUGE PRANE SHESHIT NENE TEREZA ,OSE NA KONTAKTONI NE NUMRAT E TEL:0038970232436 DHE 0038970984931