Submit Property
Your search results

SHITET OSE JEPET ME QERA BANESE NE TIRANE TEK MEDRESEJA,ME SIPERFAQE PREJ 120 M2,OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHITJE-BLREJE-IMMOBILIEN-REAL ESTATE ,,EUGEN 2011,,STRUGE

Posted by nade on July 18, 2015
| Blog
| 0

0038970232436 DHE 0038970984931                                                        AGJENSIONI PER SHITJE BLERJE,,EUGEN 2011,,                                         IMMOBILIEN -REAL ESTATE -EUGEN 2011,,                                                    JU OFRON BANESE :

Vendndodhja: Tirane tek Medreseja.
-Siperfaqe 120 m2,
-2+1 (2 Dhoma Gjumi + Kuzhine+ Sallon+ Banjo+ 2 Ballkone)
-Pjeserisht I mobiluar dhe me kondicioner
-kati II, pozicionuar ne lindje dhe perendim (nje ballkon nga lindja dhe nje nga perendimi)
-Me kontrate energjie dhe uji, me parking.
-Shitet ose jepet me qera.
Per Shitje: 135.000 Euro
Per Qera: 300 Euro