Submit Property
Your search results

SHITET OSE JEPET ME QERA ,BANESE NE TIRANE TEK MEDRESEJA,ME SIPERFAQE 78 M2,OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHITJE BLERJE-IMMOBILIEN-REAL ESTATE,,EUGEN 2011,,

Posted by nade on July 18, 2015
| Blog
| 0
0038970232436 0SE 0038970984931                                              AGJENSIONI PER SHITJE BLERJE ,,EUGEN 2011,,                                 IMMOBILIEN -REAL ESTATE EUGEN 2011

Banesa ndodhet ne Tirane tek Medreseja.
-Siperfaqe 78 m2,
-1+1 (Dhome Gjumi + Kuzhine+ Sallon+ Korridor+ Banjo+ Ballkon i madh)
-I mobiluar
-kati II, pozicionuar ne lindje,
-Me kontrate energjie dhe uji, me parking.
-Shitet ose jepet me qera.
Per Shitje: 85.800 Euro
Per Qera: 200 Euro
Per me shume hollesi ju mirepresim ne zyrat tona qe ndodhen ne sheshin ,,Nene Tereza,,Struge ose na kontaktoni ne numrat e tel:0038970232436 dhe 0038970984931