Submit Property
Your search results

SHITET BANESE NE STRUGE( TEK FONI) , E MOBILUAR ME NXEMJE DHE ME ASHENSOR (LIFT) ,KATI I 6 ,ME PAMJE NGA LIQENI , ME DY DHOMA GJUMI DHE 1 SALLON DHE KUZHINE ,ME SIPERFAQE PREJ 77M2,ME CMIM 55.000 EURO , KA MUNDESI PER PAZAR ,OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUEGN 2011,,STRUGE , 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on January 16, 2020
| 0

SHITET BANESE NE STRUGE( TEK FONI) , E MOBILUAR ME NXEMJE DHE ME ASHENSOR (LIFT) ,KATI I 6 ,ME PAMJE NGA LIQENI , ME DY DHOMA GJUMI DHE 1 SALLON DHE KUZHINE ,ME SIPERFAQE PREJ 77M2,ME CMIM 55.000 EURO , KA MUNDESI PER PAZAR ,OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUEGN 2011,,STRUGE , 070-232-436 DHE 070-984-931

Share and Enjoy !

0Shares
0 0