Submit Property
Your search results

SHITET BANESE NE STRUGE, TE RESTORANT ,,AVONI,,KATI I 5 , ME PAMJE NGA LIQENI , ME SIPERFAQE PREJ 104 M2, CMIMI 50.000 EURO , OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on July 17, 2018
| Blog
| 0

SHITET BANESE NE STRUGE, TE RESTORANT ,,AVONI,,KATI I 5 , ME PAMJE NGA LIQENI , ME SIPERFAQE PREJ 104 M2, CMIMI 50.000 EURO , OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931