Submit Property
Your search results

SHITET BANESE NE STRUGE , ME SIPERFAQE 63 M2, 1 DHOME GJUMI , KUZHINE , BANJO , KATI I TRETE , OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHIT – BLERJE ,,EUGEN 2011,,-STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on February 2, 2021
| Blog
| 0

SHITET BANESE NE STRUGE , ME SIPERFAQE 63 M2, 1 DHOME GJUMI , KUZHINE , BANJO , KATI I TRETE , OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHIT – BLERJE ,,EUGEN 2011,,-STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931