Submit Property
Your search results

SHITET BANESE NE STRUGE ,KATI I 6 ME ASHENSOR (LIFT), ME SIPERFAQE PREJ 67 M2, DHOME GJUMI,KUZHINE,DHOME PRITJE,BANJO,DHE DY BALLKONE ME PAMJE NGA LIQENI, SI DHE GARAZHE PREJ 14 M2, CMIMI 52.000 EURO ,KA MUNDESI PER PAZAR , OFROHET NGA IMMOBILIEN,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on July 19, 2019
| Blog
| 0

SHITET BANESE NE STRUGE ,KATI I 6 ME ASHENSOR (LIFT), ME SIPERFAQE PREJ 67 M2, DHOME GJUMI,KUZHINE,DHOME PRITJE,BANJO,DHE DY BALLKONE ME PAMJE NGA LIQENI, SI DHE GARAZHE PREJ 14 M2, CMIMI 52.000 EURO ,KA MUNDESI PER PAZAR , OFROHET NGA IMMOBILIEN,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931