Submit Property
Your search results

SHITET BANESE NE QENDER TE STRUGES ME PAMJE NGA KORZOJA, ME SIPERFAQE PREJ 80 M2,KONTAKT TEL 0038970232436 DHE 0038970984931 (viber) 24/7 FB/Eugen2011.com

Posted by nade on July 7, 2015
| Blog
| 0

0038970232436 dhe 0038970984931                                                              AGJENSIONI PER SHITJE BLERJE                                                 -IMMOBILIEN-REAL ESTATE,,EUGEN 2011,, JU OFRON BANESE NE QENDER TE STRUGES ME PAMJE NGA KORZOJA ME SIPERFAQE PREJ 80 M2,PER ME SHUM DETAJE JU MIREPRESIM NE ZYRAT TONA PRANE SHESHIT,,NENE TEREZA,, NE STRUGE OSE NA KONTAKTONI NE NUMRAT E TELEFONIT 0038970232436 DHE 0038970984931 (viber) 24/7                                  FB/Eugen2011.com11692856_10207431948985705_88613106_n 11694066_10207431949345714_1824771758_n 11696662_10207431949425716_1158405106_n 11713361_10207431949185710_1007889663_n 11714273_10207431948945704_1729722473_n 11716037_10207431948905703_1858472881_n 11719840_10207431949025706_341189732_n 11719876_10207431949225711_1371594606_n 11720463_10207431949145709_883403286_n