Submit Property
Your search results

Shitet banese ne qender te Ohrit me siperfaqe prej 79 m2, ofrohet nga agjensioni per shitje-blerje ,,Eugen 2011,,

Posted by nade on November 4, 2015
| Blog
| 0

0038970-232-436 dhe 0038970-984-931
Shitet banese ne qender te Ohrit,me siperfaqe prej 79 m2,ne katin e trete,me cmim prej 80.000 Euro.
Per me shume infromacion ju mirepresim ne zyrat tone sheshi ,,Nene Tereza,, ne Struge
tel:070-232-436 (viber)

Share and Enjoy !

0Shares
0 0