Submit Property
Your search results

SHITET BANESE E RE NE VLORE SHQIPERI , NE SHETITOREN E RE BUZE DETIT, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON , KUZHINE DHE DY BANJA , CMIMI 75.000 EURO,OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,, STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on May 30, 2017
| Blog
| 0

SHITET BANESE E RE NE VLORE SHQIPERI , NE SHETITOREN E RE BUZE DETIT,I MOBILUAR DHE ME PAJISJET NE KUZHINE,  ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON , KUZHINE DHE DY BANJA ,NE NJEREN NGA BANJAT KA NJE PARADHOME ME DOLLAPE DHE VEND PER LAVATRICE,NE TE NJEJTIN PALLAT PERSONAVE TE INTERESUAR MUND TJU OFROJME EDHE GARAZH NE TE NJEJTIN PALLAT ME CMIM SHTESE.

CMIMI 75.000 EURO,OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,, STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Share and Enjoy !

0Shares
0 0