Submit Property
Your search results

SHITET BANESE E RE NE STRUGE NE AFERSI TE RESTORANT ,,APOLONISE ,,, ME SIPERFAQE PREJ 74 M2, ME DY DHOMA GJUMI , NJI SALLON , NJI BANJO , KATI I TRETE , DREJTIMI JUG-LINDJE , ESHTE MOBILUAR , KA KONDICIONER ( KLIMA) , CMIMI : 51.000 EURO KA MUNDESI PER PAZAR , OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHIT- BLERJE ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on September 23, 2020
| Blog
| 0

SHITET BANESE E RE NE sTRUGE NE AFERSI TE RESTORANT ,,APOLONISE ,,, ME SIPERFAQE PREJ 74 M2, ME DY DHOMA GJUMI , NJI SALLON , NJI BANJO , KATI I TRETE , DREJTIMI JUG-LINDJE , ESHTE MOBILUAR , KA KONDICIONER ( KLIMA) , CMIMI : 51.000 EURO KA MUNDESI PER PAZAR , OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHIT- BLERJE ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931