Submit Property
Your search results

SHITET BANESE E RE NE STRUGE , ME SIPERFAQE PREJ 95 M2,KATI I 2-TE,ME ASHENSOR(LIFT),2 DHOMA GJUMI,DHOME PRITJE,KUZHINE DHE NJI BANJE,OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHIT- BLERJE ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on June 19, 2021
| Blog
| 0

SHITET BANESE E RE NE STRUGE , ME SIPERFAQE PREJ 95 M2,KATI I 2-TE,ME ASHENSOR(LIFT),2 DHOMA GJUMI,DHOME PRITJE,KUZHINE DHE NJI BANJE,OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHIT- BLERJE ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931