Submit Property
Your search results

SHITET BANESE E RE NE STRUGE , BANESA ESHTE E RE E PA BANUAR ME PARE , ME SIPERFAQE PREJ 90 M2, KATI I 3 , MBI RESTORANT APOLONIA, NDODHET NE LINDJE, KA NJE DHOME TE MADHE PRITJE, 2 DHOMA GJUMI , 2 BANJA DHE 1 BALLKON, ME CMIM PREJ 700 EURO M2, OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on March 9, 2019
| Blog
| 0

SHITET BANESE E RE NE STRUGE , BANESA ESHTE E RE E PA BANUAR ME PARE , ME SIPERFAQE PREJ 90 M2, KATI I 3 , MBI RESTORANT APOLONIA, NDODHET NE LINDJE, KA NJE DHOME TE MADHE PRITJE, 2 DHOMA GJUMI , 2 BANJA DHE 1 BALLKON, ME CMIM PREJ 700 EURO M2, OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Share and Enjoy !

0Shares
0 0