Submit Property
Your search results

SHITET BANESE E RE NE QENDER TE STRUGES,E MOBILUAR , KATI I KATERT ,ME LIFT , DY DHOMA GJUMI , DY BANJO DHE DHOME PRITJE DHE KUZHINE , CMIMI 67.000 EURO EKZISTON MUNDESIA PER MAREVESSHJE ,OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHIT-BLERJE “EUGEN 2011″STRUGE 070-232-436

Posted by nade on July 4, 2020
| Blog
| 0

SHITET BANESE E RE NE QENDER TE STRUGES,E MOBILUAR , KATI I KATERT ,ME LIFT , DY DHOMA GJUMI , DY BANJO DHE DHOME PRITJE DHE KUZHINE , CMIMI 67.000 EURO EKZISTON MUNDESIA PER MAREVESSHJE ,OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHIT-BLERJE “EUGEN 2011″STRUGE 070-232-436

Share and Enjoy !

0Shares
0 0