Submit Property
Your search results

SHITET BANESE E RE E MOBILUAR , KATI I DYTE , ME PAMJE NGA LIQENI , SIPERFAQE PREJ 111 M2 , ME DHOME PRITJE DHE 2 DHOMA,DHE 2 BANJO ,CMIMI 92.000 EURO KA MUNDESI PER PAZAR OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on November 30, 2018
| Blog
| 0

SHITET BANESE E RE E MOBILUAR , KATI I DYTE , ME PAMJE NGA LIQENI , SIPERFAQE PREJ 111 M2 , ME DHOME PRITJE DHE 2 DHOMA,DHE 2 BANJO ,CMIMI 92.000 EURO KA MUNDESI PER PAZAR OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Share and Enjoy !

0Shares
0 0