Submit Property
Your search results

SHITET BANES E RE E MOBILUAR , NE STRUGE , TE FONI ,KATI I PARE DHE ME LIFT , ME DY DHOMA GJUMI ,KUZHIN DHE SALLON , ME SIPERFAQE PREJ 94 M2, CMIMI 60.000 EURO ,OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on February 25, 2020
| Blog
| 0

SHITET BANES E RE E MOBILUAR , NE STRUGE , TE FONI ,KATI I PARE DHE ME LIFT , ME DY DHOMA GJUMI ,KUZHIN DHE SALLON , ME SIPERFAQE PREJ 94 M2, CMIMI 60.000 EURO ,OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931

Share and Enjoy !

0Shares
0 0