Submit Property
Your search results

SHITEN DY SHTEPI TE REJA FAMILJARE, TE MOBILUARA NE MENYRE LUKSOZE, ME SIPERFAQE 250 M2 PER SHTEPI, OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE , 070-232-436 DHE 070-984-931

Posted by nade on March 11, 2017
| Blog
| 0

SHITEN DY SHTEPI TE REJA FAMILJARE, TE MOBILUARA NE MENYRE LUKSOZE, ME SIPERFAQE 250 M2 PER SHTEPI, OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE , 070-232-436 DHE 070-984-931

PERDHESA : DHOME NDEJTJE KUZHINE ME TERPEZARI DHE BANJO

KATI I PARE :  DHOME GJUMI PER FEMIJE, DHOME GJUMI PER TE RRITUR , ME BANJO JAKUZI

KATI I DYTE : TRE DHOMA FJETJE , DHE NJE BANJO