Submit Property
Your search results

SHITET SHTEPI E RE,TRE KATESE , NE LAGJEN MI...

Jun 21, 2021
SHITET SHTEPI E RE,TRE KATESE , NE LAGJEN MISLESHOVE – STRUGE,ME SIPERFAQE PREJ 420 M2,OFROHET NGA AGJENSIONI [more]
Continue Reading

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА,НА ТРИ СПРАТА ВО НАСЕЛБ...

Jun 21, 2021
СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА,НА ТРИ СПРАТА ВО НАСЕЛБА МИСЛЕШЕВО-СТРУГА,СО ПОВРШИНА ОД 420 КВД ,СЕ НУДИ ОД АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИ [more]
Continue Reading

СЕ ПРОДАВАТ ДВЕ КУЌИ ВО ОХРИД,СО ПОВРШИНА ОД...

Jun 19, 2021
СЕ ПРОДАВАТ ДВЕ КУЌИ ВО ОХРИД,СО ПОВРШИНА ОД 501 КВД,3-И СПРАТИ,СЕ НУДИ ОД АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ,,ЕУГЕН 2011,,СТ [more]
Continue Reading

SHITEN DY SHTEPI TE NGJITURA NE OHER, ME SIP...

Jun 19, 2021
SHITEN DY SHTEPI TE NGJITURA NE OHER, ME SIPERFAQE TE PERBASHKET PREJ 501 M2,TRE KATE ,OFROHEN NGA AGJENSIONI PER S [more]
Continue Reading

SHITET BANESE E RE NE STRUGE , ME SIPERFAQE ...

Jun 19, 2021
SHITET BANESE E RE NE STRUGE , ME SIPERFAQE PREJ 95 M2,KATI I 2-TE,ME ASHENSOR(LIFT),2 DHOMA GJUMI,DHOME PRITJE,KUZ [more]
Continue Reading

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРУГА,СО ПОВРШИНА ОД 95К...

Jun 19, 2021
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРУГА,СО ПОВРШИНА ОД 95КВД,ВО 2 СПРАТ,СО ДНЕВНА,ДВЕ СПАЛНИ,И КУПАТИЛО,СЕ НУДИ ОД АГЕНЦИЈА ЗА НЕ [more]
Continue Reading

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН СО СИ КУЈНА,СО ПОВРШИНА ...

Jun 19, 2021
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН СО СИ КУЈНА,СО ПОВРШИНА ОД 97 КВД,НА ВТОРИ СПРАТ,СЕ НУДИ ОД АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ,,ЕУГЕН 201 [more]
Continue Reading

SHITET BANESE E RE ,ME SIPERFAQE PREJ 97 M2,...

Jun 19, 2021
SHITET BANESE E RE ,ME SIPERFAQE PREJ 97 M2,KATI I 2-TE,OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHIT-BLERJE,,EUGEN 2011,,STRUGA [more]
Continue Reading

SHITET BANESE E RE NE STRUGE, ME SIPERFAQE P...

Jun 19, 2021
SHITET BANESE E RE NE STRUGE, ME SIPERFAQE PREJ 80 M2,KATI I 4-TE,OFROHET NGA AGJENSIONI PER SHIT-BLERJE ,,EUGEN 20 [more]
Continue Reading

СЕ НОВ ПРОДАВА СТАН ВО СТРУГА,СО ПОВРШИНА ОД...

Jun 19, 2021
СЕ НОВ ПРОДАВА СТАН ВО СТРУГА,СО ПОВРШИНА ОД 80 КВД,4-ТИ СПРАТ СЕ НУДИ ОД АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ,,ЕУГЕН 2011,,СТР [more]
Continue Reading

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО СТРУГА,СО МЕБЕЛ,2-СПА...

Jun 19, 2021
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО СТРУГА,СО МЕБЕЛ,2-СПАЛНИ + ДНЕВНА И КУЈНА ,ПРВИ СПРАТ,СЕ НУДИ ОД АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ,,Е [more]
Continue Reading

SHITET BANESE E RE NE STRUGE,E MOBILUAR , KA...

Jun 19, 2021
SHITET BANESE E RE NE STRUGE,E MOBILUAR , KATI I PARE,ME 2 DHOMA GJUMI,SALLON DHE KUZHINE,ME SIPERFAQE PREJ 72 M2,O [more]
Continue Reading